Dobré skutky....? (26.11.10)

26. listopadu 2010 v 21:25 | Smooth Annie
http://img100.imageshack.us/img100/2653/ojlalalalala.jpg
Čajos.
Jop. Já vím. Dlouho jsem nenapsala,ale u kompu jsem FURT (to se změní). Budu psát častěji a nebudu čumět do monitoru jak magor do sejra.     
A taky už mám plně funkční fot'ák,takže budou obrázky-aneb má veledíla. A taky o trochu grafiky nebude nouze. Zkrátka ,,,máte se na co těšit" :D
Další ,,info" v celém článku...

K tomu nadpisu...předevčírem (čili ve středu) se v naší škole konala sbírka na jednoho kluka z Ugandy. Asi víte,co je to ,Adopce na dálku'. No,tak naše škola si právě takto ,,adoptovala" toho Afričana. Já úplně zapomněla,že ta sbírka byla,ale ,,náhodou" jsem měla něco v tašce. Stovku. Fajn,proč bych nemohla přispět? Dyt' jsem ji získala stejně na obědy. No. Z toho jsem měla dobrej pocit. Právě jsem si vzpomněla na Mikea...(v tu chvíli ani neni vhodné mu říct ,Májka').  
Dobře. Možná melu nesrozumitelně a krkolomně. Ale tak aspoň víte,jak to v mé hlavě vypadá od té doby,co jsem beLIEver. Všechno souvisí se vším. A když už ne všechno,tak TIAI,Nachtkabarett,TMZ a MJDH forum určitě. Kdo ví,tak přikývne a kdo věří,tak at' věří dál. Protože MY nejsme naivní. My nedoufáme,my to VÍME,my věříme. We beLIEve. A kdo neví,tak at' čte...

25.6.09. tedy,pro nás ,Čechy' 26.6. Mohla bych ho bez debat označit jako jeden z nejsmutnějších (ne-li ten nejhorší) den vůbec-pro mě. Hrůza. Nebudu to popisovat do detailu,bylo by to zbytečné a možná i nudné. Ale když jsem TO zjistila,myslela jsem,že tím všechno končí. ,,To přece neni možný! Já to nepřežiju! Bez něj už bude...vlastně NEBUDE. Nic nemá cenu."-tohle jsem si nejen myslela,ale i říkala. Představovala jsem si,kolik lidí v tu chvíli muselo brečet. Fanoušci,známí (ted' říkám známí,protože Ti nejbližší od MJ zřejmě o tom ,hoaxovém plánu' věděli)...bylo mi zle. Celé prázdniny v háji. Ne,že bych to neskrývala,přece jsem nemohla před všema lidma jenom bulet a padat do naprosté beznaděje. Přiznávám,byly chvíle,kdy jsem se o těch prázdninách dokonce zasmála (to díky mým kamarádům,kterým za to děkuju-přiváděli mě na jiný myšlenky). Shrnu to: dlouhé,hrozivé,čtyři měsíce,co nechci vrátit zpátky. Až když v kinech začali dávat This Is It,objevila jsem (hlavně prostřednictvím Denízos-tehdy Farankapanda-děkuju) pár teorií,že Michael žije. No,nejdřív jsem nad tím hodně pochybovala a říkala jsem si ,,No,ale to by přece neudělal fanouškům a tak...a proč by to vůbec dělal,když plánoval koncerty? I když...". Jasně. To se dalo očekávat,když se na mě vychrlilo najednou tolik informací a ,zpovědi' lidí (to,že skutečně pravdivá z nich je jen Cassandra,jsem objevila až trochu později),že Michaela někde viděli,že jsou s ním v kontaktu a tak. Začalo mě to zajímat. Živě si pamatuju tu SMS od Denízos,že našla nová fakta (konkrétně Dave Dave,detailní záběry z ,,pohřbu" i memoriálu atp.). Když jsem si to otevřela,ztratila jsem veškeré pochybnosti. To,co jsem viděla,mě přesvědčilo. Abyste si nemysleli,že tu jenom tak kecám o něčem,dám Vám aspoň jedno video-ZDE. Všimněte si hlasu Dave Daveho (toho popálenýho pána s brejlema) na začátku. Porovnejte to s hlasem ,,toho samýho pána" v 1:12. Malinko rozdíl,ne? Nepřipomíná Vám ten ,,První hlas" někoho? Hm? Schválně si pust'te nějaký rozhovor s MJ. No? Není Vám to trochu povědomé? Právě tohle mě nakoplo. Těch důkazů je spousta a ty,které najdete na MJ.D.H fóru jsou OPRAVDOVÉ. Už je to tak. Jestli kroutíte hlavou,dobře,čekám to. Můžete si ty teorie přečíst,jestli chcete.
Ale já Vás nenutím,to ne ;) 

Fajn :) Sorry,ale prostě si nemohu pomoci a musím se sem vypsat. Ujišt'uji Vás,že NEJSEM naivka,opravdu
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 27. listopadu 2010 v 12:43 | Reagovat

jj já s tebou souhlasím, vždyď to víš ;)

2 Denízos Denízos | Web | 27. listopadu 2010 v 22:34 | Reagovat

MJDH ústředna Denízos :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama